Dallmer Sessions:
szkolenia online i wideo z
planowania i wykonywania instalacji

W skrócie

 • Szkolenia online i sesje wideo
  Zapraszamy do udziału w szkoleniach online firmy Dallmer lub obejrzenia naszych krótkich sesji wideo.
 • Zawsze na bieżąco dzięki szkoleniom
  Omawiamy różne tematy związane z techniką odwadniania. Prezentujemy najnowsze informacje m.in. o produktach, zastosowaniach, normach i trendach.
 • Grupy docelowe
  Instalatorzy, płytkarze, planiści i architekci.
 • Kooperanci
  W ramach kompleksowego podejścia do techniki odwodnień współpracujemy, zależnie od tematu sesji, z różnymi partnerami, przykładowo z producentami chemii budowlanej czy wyposażenia łazienek.
 
Online Sessions

Szkolenia online

Przy napiętym grafiku nie zawsze jest czas na spotkania na miejscu, w tym na dojazdy, ale formaty cyfrowe umożliwiają dalsze szkolenia w zaciszu własnego domu lub miejsca pracy.

W ciągu ok. 60 minut prowadzący seminarium Benjamin Groß objaśnia różne specjalistyczne tematy (hydroizolacje zespolone, natryski bez barier itp.) z zakresu techniki odprowadzania wody. Dzięki funkcji czatu istnieje możliwość zadawania pytań podczas szkolenia online. Dzięki temu możemy bezpośrednio reagować na uwagi naszych klientów i instalatorów oraz odpowiadać na konkretne pytania.

Sesje te prowadzone są z wykorzystaniem oprogramowania do prowadzenia spotkań online. Uczestnicy nie muszą spełniać żadnych specjalnych wymagań systemowych.

 

Video Sessions

W sesjach wideo przedstawiamy szczegółowo naszą ofertę produktów. Przy tym szczególnie ważne jest dla nas przekazanie idei, która stoi za naszymi produktami.

Aby dać Państwu przegląd całego asortymentu produktów firmy Dallmer, w regularnych odstępach czasu publikujemy ok. dziesięciominutowe sekwencje wideo na temat naszych najpopularniejszych i najnowszych rozwiązań w zakresie odwadniania z różnych segmentów produktowych.

Video Sessions
 
Shape Copy 3 Created with Sketch.

Drainage by design.
Since 1913

Serwis klienta
+48 225469070

Czas pracy serwisu
pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00

Kontakt

Wirex Sp. z.o.o. 
ul. Kłobucka 8B/1 
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

brwrxcmpl

 
 
Shape Copy 3 Created with Sketch.

Serwis klienta

Czas pracy serwisu
pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00

 

Wyświetl adres

Kontakt

Wirex Sp. z.o.o. 
ul. Kłobucka 8B/1 
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

brwrxcmpl 
Pobierz zaznaczone
orderSelection