Nota redakcyjna

Dane zg. z § 5 TMG (niem. ustawa o mediach telekomunikacyjnych):
Dallmer GmbH + Co. KG

Wiebelsheidestraße 25
59757 Arnsberg

Reprezentacja:
Dallmer Management GmbH & Co. KG
, reprezentowana przez członków zarządu
mgr inż. Johannes Dallmer
mgr ekon. Yvonne Dallmer
mgr inż. Harry Bauermeister

Kontakt:
Telefon: +49(0)2932/9616-0
Faks: +49(0)2932/9616-222
E-mail: nfdllmrd

Wpis do rejestru:
Wpisano do rejestru handlowego. 
Sąd Rejestrowy: Arnsberg 
Numer wpisu do rejestru: HRA 2344

VAT:
Numer identyfikacji podatkowej zg. z § 27a UStG (niem. ustawa o podatku VAT) DE 123883525

Numer rejestracyjny WEEE:
Nr rej. WEEE DE 98946358

Mediacje
Nie wyrażamy gotowości do udziału w postępowaniu z zakresu alternatywnych form rozstrzygania sporów przed stałym polubownym sądem konsumenckim.

Odpowiedzialność za treść
Firma Dallmer GmbH + Co. KG przygotowała niniejszą stronę internetową z najwyższą starannością. Nie udziela się jednak jakichkolwiek gwarancji co do kompletności, prawidłowości i aktualności zamieszczonych na niej danych, informacji i materiałów do pobrania. Korzystając z udostępnionych danych, informacji i materiałów do pobrania, akceptują Państwo fakt, iż odpowiedzialność firmy Dallmer ogranicza się wyłącznie do przypadków braku gwarantowanych właściwości, zawinionego naruszenia zobowiązań pierwotnych oraz umyślnego działania lub zaniedbania prowadzącego do naruszenia pozostałych obowiązków. Wiążącym potwierdzeniem informacji uzyskanych od firmy Dallmer, opisu właściwości oraz treści umowy jest otrzymane potwierdzenie zamówienia.

Odpowiedzialność za linki
Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych podmiotów trzecich, na których treść nie mamy wpływu. W związku z powyższym, nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści pochodzące z obcych źródeł. Za treści zawarte na podlinkowanych stronach odpowiadają odpowiedni dostawcy lub administratorzy tych stron. 

Stała kontrola treści podlinkowanych stron nie jest jednak zasadna bez konkretnych przesłanek co do naruszenia prawa. W przypadku ujawnienia naruszenia praw autorskich natychmiast usuniemy odnośne linki.

Prawo autorskie
Treści i dzieła tworzone przez operatora strony i na niej udostępniane podlegają przepisom niemieckiej ustawy o prawie autorskim. Ich powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie oraz wszelkiego rodzaju użytkowanie wykraczające poza przepisy ustawy o prawie autorskim wymaga uzyskania pisemnej zgody danego autora wzgl. twórcy. Dopuszcza się pobieranie i kopiowanie niniejszej strony wyłącznie na użytek prywatny, nie komercyjny.

Jeżeli operator nie jest autorem treści zamieszczonych na niniejszej stronie, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. Treści autorstwa osób trzecich są jako takie oznaczone. Jeżeli jednak mimo to zauważą Państwo przypadek naruszenia praw autorskich, prosimy o informację na ten temat. W przypadku stwierdzenia naruszenia prawa natychmiast usuniemy odpowiednie treści.

Koncepcja i realizacja
Neue Werbung, Arnsberg

Shape Copy 3 Created with Sketch.

Drainage by design.
Since 1913

Serwis klienta
+48 225469070

Czas pracy serwisu
pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00

Kontakt

Wirex Sp. z.o.o. 
ul. Kłobucka 8B/1 
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
brwrxcmpl

 
 
Shape Copy 3 Created with Sketch.

Serwis klienta

Czas pracy serwisu
pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00

 

Wyświetl adres

Kontakt

Wirex Sp. z.o.o. 
ul. Kłobucka 8B/1 
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
brwrxcmpl 
Pobierz zaznaczone
Zamów kopie drukowane