06. Maj 2022

Zespół targowy Dallmer jest zachwycony: „Targi IFH były świetne”

 
 
1
2
3
4

Nawet po kilku dniach od zakończenia targów IFH w Norymberdze u specjalistów w zakresie techniki odwadniającej z firmy Dallmer panuje dobry nastrój. Cały zespół targowy jest zachwycony wspaniałą atmosferą. „Po dwóch latach bez osobistych spotkań w ramach targów cieszymy się tym bardziej, że tak wiele osób zjawiło się w Norymberdze i odwiedziło nasze stoisko”, mówią członkowie zarządu Yvonne Dallmer, Johannes Dallmer i Harry Bauermeister. „Wszyscy byli przede wszystkim bardzo zainteresowani obejrzeniem naszych nowych produktów”.

Wpusty podłogowe, które można dotknąć, oraz zamknięcie wodne z siłą magnetyczną

Wiele odwiedzających stoisko osób skorzystało z okazji, aby na targach SHK po raz pierwszy przyjrzeć się całkiem nowemu systemowi wpustów podłogowych DallDrain. Ponadto w roli barwnej atrakcji występowało 16 kolorowych rusztów z kolekcji DallDrain ColourCollection. Istniała również możliwość dotknięcia popularnego wpustu podłogowego CeraDrain z wieloma nowymi funkcjami, takimi jak montowany na wcisk mankiet uszczelniający oraz swobodnie ustawiane nóżki montażowe. Pasuje do wszystkich wpustów DallDrain i CeraDrain i jest kolejną nowością: mechaniczne zamknięcie wodne. Rozwiązanie to trwale i bezpiecznie zapobiega nieprzyjemnym zapachom z wykorzystaniem grawitacji i siły magnetycznej zamiast zapory wodnej syfonu.

Technika spotyka design: Natrysk bez barier również w ramach modernizacji

Jedną z największych atrakcji stoiska targowego firmy Dallmer było nowe rozwiązanie odwadniające do natrysków bez brodzika w ramach modernizacji. Rozwiązanie to zostało zaprezentowane podczas wspólnej konferencji prasowej firmy Dallmer z jej partnerem, przedsiębiorstwem Pentair Jung Pumpen: Plancofix Connect to zaprojektowana w firmie Jung Pumpen niezwykle płaska podłogowa pompa odpływowa, która bardzo cicho pompuje wodę do istniejącego już przewodu odejściowego. Firma Dallmer zajęła się designem i wykorzystała swoje doświadczenie w zakresie uszczelniania zgodnie z normą DIN 18534. Oba przedsiębiorstwa bardzo cieszą się z dużego zainteresowania na targach.

Pozostałe aktualności

Shape Copy 3 Created with Sketch.

Drainage by design.
Since 1913

Serwis klienta +48 225469070

Czas pracy serwisu
pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00

Kontakt

Wirex Sp. z.o.o. 
ul. Kłobucka 8B/1 
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

brwrxcmpl

 
 
Shape Copy 3 Created with Sketch.

Serwis klienta

Czas pracy serwisu
pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00

 

Wyświetl adres

Kontakt

Wirex Sp. z.o.o. 
ul. Kłobucka 8B/1 
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

brwrxcmpl

  
Pobierz zaznaczone
orderSelection