30. Styczeń 2023

Dallmer nadal stawia na targi branżowe, takie jak ISH

 
 
1
2
3

Jako ekspert w dziedzinie techniki odwadniającej firma Dallmer z Arnsberg weźmie udział w targach ISH we Frankfurcie nad Menem. Motywacją do tego są pozytywne doświadczenia z ubiegłego roku, gdy po dwuletniej przerwie ponownie zorganizowano pierwsze targi. „Indywidualnych rozmów w inspirującej atmosferze targowej nie da się po prostu zastąpić niczym innym”, podkreśla Yvonne Dallmer, reprezentująca zarząd. „Doświadczyliśmy tego na targach branżowych, w których uczestniczyła nasza firma, gdy w krótkim czasie nasze stoisko wypełniało się gośćmi. Goście byli żywo zainteresowani zobaczeniem z bliska naszych produktów na żywo”. Wiodące na świecie targi ISH to ważne miejsce spotkań dla branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej, gdzie chcemy być również w przyszłości. „Nie możemy się wprost doczekać, żeby na targach ISH zaprezentować przedstawicielom branży nasze nowości produktowe”, mówi Yvonne Dallmer.

Rozwiązanie dla bezspoinowych podłóg łazienkowych i wyjątkowo długie, czarne odpływy liniowe

Na gości odwiedzających stoisko firmy Dallmer będzie czekać kilka nowości z serii odpływów liniowych DallFlex. Coraz więcej osób życzy sobie mieć w strefie natrysku powierzchnię pozbawioną spoin. Dlatego firma Dallmer opracowała odpływ liniowy, przystosowany specjalnie do wymagań bezspoinowych, cienkowarstwowych posadzek. Nowy i oferowany wyłącznie przez firmę Dallmer: pierwszy, czarny odpływ liniowy ze stali szlachetnej CeraFloor Select Duo, którego długość może mieć nawet dwa metry.

Natrysk bez brodzika: brak spadku? Żaden problem

Na dotknięcie ręki będzie również aktywny system odwadniający Connect. Wspólne rozwiązanie odwadniające opracowane przez firmy Dallmer i Jung Pumpen eliminuje częsty problem ze spadkiem podczas remontu łazienek: Firma Jung Pumpen zaprojektowała niezwykle płaską podłogową pompę odpływową Plancofix Connect, która automatycznie pompuje wodę do wyżej położonej rury kanalizacyjnej. Odpływ liniowy został zaprojektowany w firmie Dallmer.

Zapraszamy do hali 4.0 na stanowisko C.06.

Weitere Nachrichten

Shape Copy 3 Created with Sketch.

Drainage by design.
Since 1913

Serwis klienta +48 225469070

Czas pracy serwisu
pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00

Kontakt

Wirex Sp. z.o.o. 
ul. Kłobucka 8B/1 
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

brwrxcmpl

 
 
Shape Copy 3 Created with Sketch.

Serwis klienta

Czas pracy serwisu
pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00

 

Wyświetl adres

Kontakt

Wirex Sp. z.o.o. 
ul. Kłobucka 8B/1 
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

brwrxcmpl

  
Pobierz zaznaczone
orderSelection