Wpusty podłogowe

Wpusty podłogowe

Firma Dallmer oferuje atrakcyjne i innowacyjne odpływy punktowe do odwadniania łazienek i natrysków podłogowych - jako praktyczne kompletne pakiety lub jako indywidualnie zmontowane rozwiązania.

 

Kompletne odpływy integrują wszystkie komponenty w kompletne rozwiązanie, nowa rodzina systemów odpływowych DallDrain umożliwia elastyczne kombinacje.   

Dzięki nowej rodzinie systemów DallDrain firma Dallmer pokazuje, jak łatwo można myśleć o wszystkim. Ponieważ odpływy punktowe DallDrain zapewniają wszystko, czego potrzebuje zaawansowana i niezawodna technologia odwadniania. 3 obudowy odpływowe, 18 przystawek i łatwe w montażu akcesoria mogą być łączone w celu stworzenia rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb lub zamówione jako kompletny zestaw. 

Nasze modułowe odpływy łazienkowe są alternatywą. Komponenty są dostępne w dwóch seriach, seria 10 dla płaskich konstrukcji podłogowych i seria 15 dla wysokiej wydajności odwadniania. 

Ci, którzy wolą kompletny odpływ, mogą wybrać pomiędzy technologią Tisto i CeraDrain. Tisto i CeraDrain okazały się produktami bezpiecznymi i łatwymi w montażu.

 

DallDrain

DallDrain. Rodzina systemów do odwadniania gleby

DallDrain jest idealnym odpływem punktowym dla wszystkich powierzchni, które mają być odprowadzane. Zapewnia to z jednej strony kołnierz uszczelniający zgodny z normą DIN 18534, który gwarantuje połączenie z uszczelnieniem kompozytowym na najwyższym poziomie technicznym. 

Jeszcze ważniejsza jest jednak elastyczność systemu, ponieważ dzięki 3 obudowom wpustów i 18 przystawkom, które można dowolnie łączyć, ten wpust podłogowy naprawdę służy każdej sytuacji montażowej, która może wystąpić w nowych budynkach, budownictwie komercyjnym lub podczas modernizacji. Szczególnie praktyczne: Mamy już wstępnie skonfigurowane zestawy do instalacji, które powtarzają się wielokrotnie. 

Najszybszy i najłatwiejszy sposób na znalezienie właściwego rozwiązania DallDrain jest pokazany w naszej wyszukiwarce zestawów. 

 

Seria 10 i 15. Sprawdzony system modułowy

Sprawdzony system modułowy Dallmer oferuje możliwość łączenia osprzętu dodatkowego z ramką lub kompletnym osprzętem dodatkowym, elementami przedłużającymi i obudową odpływu w zależności od sytuacji montażowej. Odpływy z serii 10 (przyłącza DN 50) stosowane są głównie do płaskich konstrukcji podłogowych, odpływy z serii 15 (przyłącza DN 50 / 70 / 100) przekonują wysoką wydajnością odpływu.  

Obie serie oferują wybór pomiędzy technologią CeraDrain i systemem TistoDrain. Element przedłużający CeraDrain jest odlewany na równi z podłogą i tworzy z jastrychem całość, zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo nawet przy dużych obciążeniach mechanicznych. Element wydłużający TistoDrain jest zalecany przy mniejszych obciążeniach i małych wysokościach zabudowy.

Seria 10 i 15
 

Sumidouro completo

Kompletne odpływy. Praktyczne rozwiązania całościowe

Jednoczęściowe i wieloczęściowe kompletne odpływy firmy Dallmer łączą w sobie wszystkie elementy od obudowy odpływu do rusztu w kompletne rozwiązanie.

Jednoczęściowe kompletne odpływy obejmują Tisto, TistoStone i CeraDrain. Odpływy Tisto z kotwami na spodniej stronie kołnierza zapewniają szczególnie stabilne mocowanie w jastrychu. TistoStone może być również kafelkowany indywidualnie. Odpływy CeraDrain są bardzo odpowiednie do renowacji i zastosowań z dużymi obciążeniami mechanicznymi. 

Wieloczęściowe kompletne odpływy są dostępne jako odpływy podłogowe cienkowarstwowe lub z kołnierzem zaciskowym do podłóg z PVC i gumy.

 
Shape Copy 3 Created with Sketch.

Drainage by design.
Since 1913

Serwis klienta +48 225469070

Czas pracy serwisu
pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00

Kontakt

Wirex Sp. z.o.o. 
ul. Kłobucka 8B/1 
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

brwrxcmpl

 
 
Shape Copy 3 Created with Sketch.

Serwis klienta

Czas pracy serwisu
pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00

 

Wyświetl adres

Kontakt

Wirex Sp. z.o.o. 
ul. Kłobucka 8B/1 
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

brwrxcmpl

  
Pobierz zaznaczone