Dallmer i designNasza dewiza brzmi: Doskonałe produkty powstają z współdziałania znakomitej funkcjonalności, wysokiej jakości materiałów i dobrego wzornictwa.

 
Dipl.-Ing. Johannes Dallmer, Dipl.-Betriebsw. Yvonne Dallmer, Dipl.-Ing. Harry Bauermeister

Od zakładu rzemieślniczego do architektonicznej marki premium: Tak pokrótce można by opisać rozwój naszego przedsiębiorstwa. Warto zauważyć, że tendencja ta nasiliła się szczególnie w ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci. We wcześniejszym okresie – a trzeba zaznaczyć, że przesiębiorstwo Dallmer powstało jako warsztat grawerski już w 1913 r. – nasze produkty, niezależnie od wysokiego stopnia innowacyjności, trafiały wprost do kategorii „materiałów instalacyjnych”.

To się zmieniło. Z „łazienki służącej do mycia” powstało pomieszczenie poświęcone szeroko pojętej kulturze cielesnej. Wraz z dążeniem do indywidualności oraz rosnącą potrzebą samorealizacji i wyższego komfortu życia, użytkownicy przykładają coraz większą wagę do jakości wykończenia wnętrz. Z myślą o tych nowoczesnych strefach kąpielowych Dallmer oferuje innowacyjne rozwiązania odwadniające. Odpływy liniowe, będące wyrażną dekoracją lub takie, które stają się niemal niewidoczne po montażu, mamy w ofercie produkty, które idealnie wykończy każda łazienkę i strefę Spa. Przykładem mogą być nasze odpływy liniowe, wraz z którymi stworzyliśmy zupełnie nową kategorię armatury odwadniającej. CeraLine, CeraNiveau i Zentrix to wielokrotnie nagradzane produkty, które nie muszą się już ukrywać za armaturą wodną, meblami łazienkowymi oraz innymi elementami wyposażenia.

Nasza dewiza brzmi: Doskonałe produkty powstają z współdziałania znakomitej funkcjonalności, wysokiej jakości materiałów i dobrego wzornictwa. Myślimy tu nie tylko o łazience, lecz także wszystkich urządzeniach odwadniających, których zastosowanie jest niezbędne zarówno w domu, jak i na posesji. Tworzymy technikę sanitarną, dzięki której instalacja odwadniająca staje się bardziej komfortowa w użytkowaniu, wyrafinowana i niezawodna. Nasz asortyment do zastosowań wewnętrznych obejmuje gamę produktów od odpływów liniowych do natrysków bez brodzika i wpustów podłogowych w systemie modułowym, poprzez elementy ochrony przeciwpożarowej i izolacji akustycznej, syfony umywalkowe oraz napowietrzacze rurowe, po zasuwy burzowe sterowane czujnikowo, natomiast w obrębie zastosowań zewnętrznych – po wpusty podłogowe i dachowe z odpowiednimi systemami ochrony przeciwpożarowej.

Wysoce innowacyjne rozwiązania Dallmer wyróżniają się wielokrotnie nagradzanym wzornictwem, doskonałym wykonaniem i zaawansowaną technologią. Od razu można zauważyć, że są efektem długich i intensywnych prac. Zachęcamy do zapoznania się z najlepszymi produktami z naszego asortymentu, pokrywającego wszelkie możliwe zastosowania, od piwnicy po dach. 

Pozostań na bieżąco! I daj się zaskoczyć.

Shape Copy 3 Created with Sketch.

Drainage by design.
Since 1913

Serwis klienta +48 225469070

Czas pracy serwisu
pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00

Kontakt

Wirex Sp. z.o.o. 
ul. Kłobucka 8B/1 
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

brwrxcmpl

 
 
Shape Copy 3 Created with Sketch.

Serwis klienta

Czas pracy serwisu
pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00

 

Wyświetl adres

Kontakt

Wirex Sp. z.o.o. 
ul. Kłobucka 8B/1 
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

brwrxcmpl

  
Pobierz zaznaczone