10.10.2012

Innowacyjny uniwersalny wpust TistoPrimus o grubości zaledwie 69 mm – odporny na pęknięcia i świetnie zakotwiony:


Jest bardzo płaski, posiada syfon funkcjonujący zarówno z wodą zaporową, jak i bez niej, wykorzystując innowacyjną technologię Tisto: uniwersalny wpust TistoPrimus Dallmera. Jest najbardziej odpowiedni do rzadko wykorzystywanych miejsc odpływu i stanowi wspaniałe rozwiązanie dla natrysków w poziomie podłogi, jeżeli dostępna jest tylko niewielka wysokość konstrukcyjna.


TistoPrimus – bardzo płaski i odporny na pęknięcia

Podczas modernizacji łazienki najczęściej myślimy o natrysku w poziomie podłogi – ale z powodu warunków przestrzennych rzadko możemy to życzenie zrealizować. TistoPrimus oferuje praktyczne rozwiązanie: ekstra płaski wpust uniwersalny, wysokość konstrukcyjna zaledwie 69 mm, króciec odpływowy z przegubem kulowym do bezproblemowego przyłączenia, wydajność odpływu 0,4 l/s, i nasada o regulowanej wysokości z rusztem ze stali nierdzewnej. Cechą charakterystyczna jest syfon Primus, funkcjonujący zarówno z wodą zamykającą, jak i bez wody zamykającej. Nawet w przypadku wysuszenia syfonu nie występują żadne nieprzyjemne zapachy spowodowane przez gazy kanałowe. Tym samym TistoPrimus jest również perfekcyjnym rozwiązaniem dla rzadko użytkowanych miejsc odpływu, np. w mieszkaniach wakacyjnych i w przypadku wysokich temperatur otoczenia, np. w kotłowni.


Technologia Tisto dla większej pewności w zaprawie cienkowarstwowej

Nowa technologia Tisto Dallmera stanowi udoskonalenie systemów odpływowych w uszczelnieniach zespolonych i oznacza nową jakość. Jej istotnymi cechami są:


• Innowacyjna kotew obudowy pod kołnierzem: dzięki zakotwieniu wpustu w posadzce powstaje znacząco lepsze zespolenie wpustu podłogowego – w kierunku poziomym i pionowym. Dla uszczelnienia w obszarze miejsca odpływu oznacza to więcej stabilności, trwałości i pewności, również podczas zależnych od temperatury ruchów posadzki.


• Nowa membrana Tisto: stosowana jako włóknina na kołnierzu wpustu, jak również jako dodatkowa manszeta uszczelniająca. Nowa membrana Tisto oferuje bardzo dobre, polepszające przyczepność zespolenie z wszystkim płynnymi środkami uszczelniającymi odpowiednio do kryteriów ZDB-Merkblatt 10/2012, jest odporna na działanie alkaliów i przerywa kapilarne podciąganie wody. Jako manszeta uszczelniająca posiada ponadto zdolność wyrównywania zarysowań i jest paroszczelna.


Podsumowanie:

To co było już bardzo dobre jako oddzielna jednostka, w całości staje się wspaniałym rozwiązaniem. TistoPrimus – innowacja Dallmera.Obszar:

Wirex Sp. z.o.o.
ul. Kłobucka 8B/1
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

E-Mail: biuro@wirex.com.pl

DEUTSCH
ENGLISH
NEDERLANDS
FRANÇAIS
SCHWEIZ
POLSKI