28.06.2012

TistoPlan – płaski wpust uniwersalny z kotwą


Wiele jest wpustów do natrysków w poziomie podłogi – ale tylko nowa seria Tisto Dallmera posiada innowacyjne kotwy obudowy i nową zoptymalizowaną folię uszczelniającą. Podobnie TistoPlan – ekstra płaski wpust cienkowarstwowy do przebudowy i modernizacji. Łączy on sprawdzoną technologię odpływu Dallmera i innowacyjne cechy produktu w nową jakość.


Innowacyjna technologia Tisto – dla większej pewności w zaprawie cienkowarstwowej

Budowa wykładanego płytkami natrysku w poziomie podłogi jest sprawą dla profesjonalistów i najczęściej zaangażowane są w nią różne branże. Szczególnie montaż miejsca odpływu i integracja z uszczelnieniem zespolonym wymagają profesjonalnej staranności i doboru przemyślanych produktów. Nowa technologia Tisto Dallmera ustala teraz nowe kryteria. 


Jej istotnymi cechami są:


• innowacyjna kotew obudowy pod kołnierzem: Dzięki zakotwieniu wpustu w posadzce powstaje znacząco lepsze zespolenie wpustu podłogowego – w kierunku poziomym i pionowym. Dla uszczelnienia w obszarze miejsca odpływu oznacza to więcej stabilności, trwałości i pewności, również podczas zależnych od temperatury ruchów posadzki.


• nowa folia uszczelniająca Tisto: stosowana jako włóknina na kołnierz, jak również jako dodatkowa manszeta uszczelniająca. Nowa folia Tisto oferuje jeszcze lepsze zespolenie, jest odporna na działanie alkaliów, przerywa kapilarne podciąganie wody i jest kompatybilna z wszystkim płynnymi środkami uszczelniającymi odpowiednio do kryteriów ZDB-Merkblatt 08/2012. Jako manszeta uszczelniająca posiada ponadto zdolność wyrównywania zarysowań i jest paroszczelna.


Innowacyjna technologia Tisto stosowana jest w kilku liniach produkcyjnych.


TistoPlan – sprawdzona technologia odpływu i montażu

Nowy TistoPlan jest ekstra płaskim uniwersalnym wpustem z szerokim kołnierzem uszczelniającym i nasadą o regulowanej wysokości. Sprawdzona technologia odpływu Dallmera potwierdzona certyfikatem zgodnie z normą DIN EN 1253 i innowacyjna technologia Tisto dają nową jakość produktu. Z wysokością montażową wynoszącą tylko 78 mm, TistoPlan jest szczególnie odpowiedni do przebudowań i renowacji. Wydajność odpływu wynosi 0,6 l/s. Tym samym TistoPlan jako wpust można stosować do większych urządzeń natryskowych. Inne cechy: ekstra szeroki kołnierz – ponad 50 mm – z otworowanym obrzeżem i laminowaną włókniną do integracji z uszczelnieniem zespolonym, kotew obudowy, możliwość odwodnienia wtórnego, łatwe czyszczenie poprzez wyjmowany beznarzędziowo syfon, króciec odpływowy z przegubem kulowym do łatwego montażu, manszeta Tisto do wzmocnienia warstwy uszczelniającej, wytrzymałe ruszty odpływowe ze stali nierdzewnej.


Podsumowanie:

 

Dzięki innowacyjnej technologii Tisto, sprawdzone systemy odpływowe Dallmera są jeszcze pewniejsze. Tisto oferuje profesjonalną jakość w obszarze sanitarnym, ogrzewania i wentylacji oraz dla profesjonalistów zajmujących się układaniem płytek.

Obszar:

Wirex Sp. z.o.o.
ul. Kłobucka 8B/1
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

E-Mail: biuro@wirex.com.pl

DEUTSCH
ENGLISH
NEDERLANDS
FRANÇAIS
SCHWEIZ
POLSKI