28.06.2012

Płaskie, krótkie i bardzo dobrze zakotwione: krótkie listwy TistoLine Plan

Szukasz szczególnie płaskiej i krótkiej listwy odpływowej do natrysku w poziomie podłogi? TistoLine Plan oferuje wspaniałe wzornictwo i jest doskonale dostosowany do uszczelnień zespolonych. Innowacja Dallmera wyposażona w nową technologię Tisto.


Budowa wykładanego płytkami natrysku w poziomie podłogi jest zadaniem dla profesjonalistów i najczęściej zaangażowane są w nią różne branże. Szczególnie montaż miejsca odpływu i integracja z uszczelnieniem zespolonym wymagają profesjonalnej staranności i doboru przemyślanych produktów.


Innowacyjna technologia Tisto dla większej pewności montażowej

Nowa technologia Tisto Dallmera stanowi udoskonalenie sprawdzonych systemów odpływowych i wyznacza nowe standary.


Jej istotne cechy to:


• kotew obudowy pod kołnierzem: Dzięki zakotwieniu wpustu w posadzce powstaje znacząco lepsze zespolenie wpustu podłogowego – w kierunku poziomym i pionowym. Dla uszczelnienia w obszarze miejsca odpływu oznacza to więcej stabilności, trwałości i pewności, również podczas zależnych od temperatury ruchów posadzki.


• nowa folia uszczelniająca Tisto: stosowana jako włóknina na kołnierz, jak również jako dodatkowa manszeta uszczelniająca. Nowa folia Tisto oferuje bardzo dobre, polepszające przyczepność zespolenie z wszystkim płynnymi środkami uszczelniającymi odpowiednio do kryteriów ZDB-Merkblatt 08/2012, jest odporna na działanie alkaliów i przerywa kapilarne podciąganie wody. Jako manszeta uszczelniająca posiada ponadto zdolność przenoszenia zarysowań i jest paroszczelna.


Innowacyjna technologia Tisto stosowana jest w kilku liniach produkcyjnych odwodnienia punktowego i liniowego, ze specyficznymi zaletami i możliwościami zastosowań.


TistoLine Plan – krótka listwa o nagrodzonym wzornictwie

Jeżeli pożądana jest listwa odpływowa, a dla natrysku w poziomie podłogi dostępne jest niewiele miejsca, TistoLine Plan jest bardzo praktycznym rozwiązaniem: o zwartym typie konstrukcji, kompletnie wyposażonym i wspaniałej optyce.


Oprócz technologii Tisto, listwa odpływowa posiada następujące cechy:
• krótkie, bezramowe odwodnienie liniowe z wąską pokrywą ze stali nierdzewnej, 

   długość 30 cm
• purystyczna, elegancka forma, analogiczna do wielokrotnie nagradzanej listwy  

   odpływowej CeraLine
• bardzo zwarty typ konstrukcji, wysokość konstrukcyjna tylko 90 mm
• wysoka wydajność odpływu wynosząca 0,7 l/s
• prostokątny kołnierz z otworowanym obrzeżem, kotew i włóknina
• króciec odpływowy z przegubem kulowym dla łatwego przyłączenia
• umiejscawiana różnorodnie i dostosowywana do fugi
• optyka harmonizująca z płytkami i kamieniem naturalnym


Podsumowanie:

 

Dzięki innowacyjnej technologii Tisto, sprawdzone systemy odpływowe Dallmera są jeszcze pewniejsze. TistoLine Plan łączy sprawdzoną technologię odpływu i innowacyjne cechy produktów, nadając im nową jakość – oczywiście „Made in Germany”.

Obszar:

Wirex Sp. z.o.o.
ul. Kłobucka 8B/1
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

E-Mail: biuro@wirex.com.pl

DEUTSCH
ENGLISH
NEDERLANDS
FRANÇAIS
SCHWEIZ
POLSKI