22.08.2012

Perfekcyjne dla pierwszego obiektu: listwy odpływowe CeraLine w „One Hyde Park”

London jest kosmopolityczną metropolią, nie tylko podczas igrzysk olimpijskich. Spektakularne budowle wyrastają tu jak grzyby po deszczu, np. „One Hyde Park” – luksusowy kompleks mieszkalny dla klientów z całego świata. Tu również są montowane listwy odpływowe CeraLine – nagrodzone odwodnienie liniowe Dallmera.


Położenie jest fantastyczne, środki bezpieczeństwa surowe, ceny horrendalne – według sprawozdań prasowych, „One Hyde Park” jest obecnie najdroższym obiektem mieszkalnym na świecie. Bezpośrednio przy Hyde Parku znajdują się cztery wieże mieszkalne, mające od 10 do 14 pięter, połączone ze sobą oszklonymi klatkami schodowymi i windami. Znajduje się w nich 86 luksusowych mieszkań, w tym cztery penthouse'y, garaż podziemny, kino, spa i wellness, podziemne przejście do sąsiedniego 5-gwiazdkowego hotelu „Mandarin”. Najtańsze apartamenty można było nabyć „już” za 6,4 miliona euro, najdroższy penthouse kosztował ponad 160 milionów. Londyńskie rezydencje dla super bogatych właścicieli z 22 krajów.


Techniczna różnorodność

 

W tym ekskluzywnem kompleksie mieszkalnym znajdziemy listwy odpływowe CeraLine Dallmera. Dla natrysków w poziomie podłogi Dallmer dostarczył swoje nagradzane odwodnienie liniowe w licznych, specjalnych wykończeniach. I nie bez powodu, gdyż pod względem technicznym i wizualnym listwy odpływowe CeraLine spełniają najwyższe wymagania.
Standardowo długości konstrukcyjne wynoszą od 500, 600 do 2000 mm, dla „One Hyde Park” wykonano na miarę, dokładne co do milimetra długości pośrednie. Spełnione mogły być również życzenia projektantów co do większej wydajności odpływu poprzez dodatkowe obudowy wpustów, jak również ich specjalne pozycjonowanie dla dokładnego montażu.
Opcja „model specjalny” Dallmera przeznaczony jest ponadto dla płaskich wykonań CeraLine Nano i Plan, które ze swoim długościami konstrukcyjnymi wynoszącymi od 68 lub 90 mm idealnie nadają się dla infrastruktury sanitarnej. Stale powracającym specjalnym życzeniem w przypadku CeraLine W są dodatkowe boczne cokoły do profesjonalnego połączenia ze ścianą.


Dopasowana optyka

 

Pomimo zmieniających się i specjalnych wymagań technicznych, jedna rzecz jest wspólna dla listew odpływowych CeraLine: purystyczna forma, dopasowane proporcje i szlachetne powierzchnie harmonizują idealnie z różnorodnymi aranżacjami wnętrz. Widoczna i charakterystyczna pozostaje po zamontowaniu ponadczasowa elegancja i subtelna optyka odwodnienia liniowego Dallmera.
Asortyment ozdobnych pokryw rozpoczyna się od stali nierdzewnej, szczotkowanej matowo, polerowanej lub w wykonaniu czarnym matowym, poprzez szkło kolorowe aż do przyjemnego drewna teczynowego. W wykonaniu „indywidualnym” dostępna jest również powierzchnia identyczna pod względem materiałowym z przylegającą podłogą z kamienia naturalnego lub płytek wykładzinowych.


Podsumowanie

Po najwyższym budynku świata – Burj Dubai – Dallmer wyposażył również najdroższy apartamentowiec w technologię odwodniania. Aby wszystko przebiegło pomyślnie.

Obszar:

Wirex Sp. z.o.o.
ul. Kłobucka 8B/1
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

E-Mail: biuro@wirex.com.pl

DEUTSCH
ENGLISH
NEDERLANDS
FRANÇAIS
SCHWEIZ
POLSKI