Komunikaty prasowe

 • 10.10.2012
  Innowacyjny uniwersalny wpust TistoPrimus o grubości zaledwie 69 mm – odporny na pęknięcia i świetnie zakotwiony:

  Jest bardzo płaski, posiada syfon funkcjonujący zarówno z wodą zaporową, jak i bez niej, wykorzystując innowacyjną technologię Tisto: uniwersalny wpust TistoPrimus Dallmera. Jest najbardziej odpowiedni do rzadko wykorzystywanych miejsc odpływu i stanowi wspaniałe rozwiązanie dla natrysków w poziomie podłogi, jeżeli dostępna jest tylko niewielka wysokość konstrukcyjna.


  Artykuły
   
 • 22.08.2012
  Czarująco orientalne: wpusty Dallmera w hotelu Mandarin Oriental w Londonie

  Londyn jest miastem tradycji i jednocześnie miastem kosmopolitycznym – co jest widoczne również w jego spektakularnych budowlach. Dobrym tego przykładem jest „Mandarin Oriental” – 5-gwiazdkowy hotel z imponującą fasadą, luksusowym wyposażeniem i międzynarodową atmosferą. Tu również obecna jest technologia odwadniania Dallmera. Podczas niedawnej modernizacji zastosowano wpusty TistoDrain i listwy odpływowe CeraLine.


  Artykuły
   
 • 22.08.2012
  Perfekcyjne dla pierwszego obiektu: listwy odpływowe CeraLine w „One Hyde Park”

  London jest kosmopolityczną metropolią, nie tylko podczas igrzysk olimpijskich. Spektakularne budowle wyrastają tu jak grzyby po deszczu, np. „One Hyde Park” – luksusowy kompleks mieszkalny dla klientów z całego świata. Tu również są montowane listwy odpływowe CeraLine – nagrodzone odwodnienie liniowe Dallmera.


  Artykuły
   
 • 25.07.2012
  Luksusowe otoczenie: technologia odpływu Dallmera w nowym hotelu BULGARI w Londynie

  Niedawno otwarty został luksusowy hotel BULGARI. W sam raz na czas igrzysk olimpijskich pierwszy nowy obiekt dla zamożnych gości z całego świata. Tu również obecna jest technologia odwadniania Dallmera: Elementy natryskowe CeraFundo i Circo dbają o sprawny odpływ w natryskach w poziomie podłogi.


  Artykuły
   
 • 23.07.2012
  Pewność podczas intensywnych deszczów:

  Lato jest czasem ulewnych deszczów i szczególnie dachy płaskie narażone są wówczas na większe obciążenia. Czerwone odwodnienie awaryjne Dallmera gwarantuje teraz większe bezpieczeństwo – również podczas ulew stulecia.


  Artykuły
   
 • 13.07.2012
  Mierzymy wysoko: CeraLine w najwyższym budynku Europy „The Shard”

  Ma 310 metrów, obłożony jest szkłem i określa się go już mianem „The Shard” – odłamek. Wysokościowiec w formie piramidy zaprojektowany przez architekta Renzo Piano stanowi główną atrakcję londyńskiej panoramy i przewyższa obecnie każdą inną budowlę mieszkalną w Europie.


  Artykuły
   
 • 28.06.2012
  TistoPlan – płaski wpust uniwersalny z kotwą

  Wiele jest wpustów do natrysków w poziomie podłogi – ale tylko nowa seria Tisto Dallmera posiada innowacyjne kotwy obudowy i nową zoptymalizowaną folię uszczelniającą. Podobnie TistoPlan – ekstra płaski wpust cienkowarstwowy do przebudowy i modernizacji. Łączy on sprawdzoną technologię odpływu Dallmera i innowacyjne cechy produktu w nową jakość.


  Artykuły
   
 • 28.06.2012
  Płaskie, krótkie i bardzo dobrze zakotwione: krótkie listwy TistoLine Plan

  Szukasz szczególnie płaskiej i krótkiej listwy odpływowej do natrysku w poziomie podłogi? TistoLine Plan oferuje wspaniałe wzornictwo i jest doskonale dostosowany do uszczelnień zespolonych. Innowacja Dallmera wyposażona w nową technologię Tisto.


  Artykuły
   
 • 06.09.2011
  Pokrywy ozdobne Dimensions nominowano do najważniejszej niemieckiej nagrody wzorniczej

  W ten sposób wizualna doskonałość dopełnia natrysk w poziomie podłogi: pokrywy wpustów serii Dimensions są fascynująco szykowne... i zostały niedawno nominowane do nagrody wzorniczej 2012 w Niemczech. Po odznaczeniu amerykańską Good Design Award jest to w tym roku druga istotna pochwała za doskonałe wzornictwo i wspaniałą jakość produktu.


  Artykuły
   
 • 20.04.2011
  Bardzo płaski i bardzo bezpieczny – nowy wpust podłogowy CeraDrain Plan

  Jeżeli w obszarze natrysku jest wymagana niska nadbudowa podłoża oraz równocześnie są stawiane najwyższe wymagania odnośnie uszczelnienia, pierwszym wyborem jest nowy wpust do izolacji cienkowarstwowych CeraDrain Plan firmy Dallmer: Oferuje on maksymalne bezpieczeństwo w przypadku minimalnej wysokości zabudowy. Idealny do nowego budownictwa oraz renowacji, jeżeli liczy się każdy milimetr.


  Artykuły
   
Obszar:

Wirex Sp. z.o.o.
ul. Kłobucka 8B/1
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

E-Mail: biuro@wirex.com.pl

DEUTSCH
ENGLISH
NEDERLANDS
FRANÇAIS
SCHWEIZ
POLSKI