Listwa odpływowa/Wpust podłogowy CeraNiveau

System odpływowy CeraNiveau firmy Dallmer. Ponad wszelką wątpliwość. CeraNiveau jest – jako kompletny system odpływowy do natrysków w poziomie podłogi – udaną syntezą innowacyjnych oraz wielokrotnie sprawdzonych komponentów. Do tego należy kompaktowy wpust do zapraw do kładzenia płytek metodą buttering-floating na podstawie normy DIN EN 1253 oraz dotąd jedyna w swoim rodzaju pokrywa ozdobna.


Pod powierzchnią CeraNiveau łączy sprawdzoną technologię CeraDrain oraz innowacyjne know-how. Korpus wpustu jest wtopiony w kołnierz z polimerobetonu, na który jest nałożona izolacja zespolona na podstawie ZDB. Zintegrowana siatka ze stali budowlanej zakotwicza wpust bezpiecznie w jastrychu. W ten sposób miejsce odpływowe natrysku pozostaje stabilnie przymocowane do konstrukcji podłogi oraz trwale szczelne także w przypadku wysokich obciążeń.

Wydajność na całej linii

CeraNiveau Bauhöhe

Dzięki innowacyjnej technice odpływowej o wydajności 0,8 l/s perfekcyjne zostają odprowadzone także duże ilości wody.

Nasada CeraNiveau – wkomponowuje się w każde otoczenie.

CeraNIveau Aufsätze

Wpust podłogowy, który został opracowany specjalnie do nowoczesnych, prostokątnych kształtów natrysków. Cztery pokrywy wysokiej jakości do wyboru: stal nierdzewna szczotkowana, polerowana, czarny matowy lub brąz patynowany. A do tego wielokrotnie nagradzane za dobre wzornictwo. Krótkie, dla więcej poziomu w łazience.

Nasada Zentrix - najlepszy z najlepszych

Aufsatz Zentrix

Wzornictwo korpusu na najwyższym poziomie. Zentrix jest nową nasadą ozdobną firmy Dallmer, pasująca do systemu odpływowego CeraNiveau do natrysków w poziomie podłogi. Za nadzwyczajne wzornictwo odznaczone „Red Dot design award best of the best 2008“, „iF design award 2008“ oraz nominowane do „Designpreis der Bundesrepublik Deutschland [Nagroda za wzornictwo Republiki Federalnej Niemiec 2009“, ta pokrywa to istne arcydzieło wzornictwa odpływowego. Podstawowa część jest podłużnym odpływem ze zdejmowanym, wąskim, matowo polerowanym profilem stalowym ze stali nierdzewnej jako pokrywą. Skutecznie są odprowadzane także większe ilości wody poprzez osiową szczelinę. Wpust podłogowy w stanie zabudowanym jest dla oglądających zredukowany do wąskiej pokrywy.

Obszar:

Wirex Sp. z.o.o.
ul. Kłobucka 8B/1
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

E-Mail: biuro@wirex.com.pl

DEUTSCH
ENGLISH
NEDERLANDS
FRANÇAIS
SCHWEIZ
POLSKI