14.04.2011

Innowacyjnie - kolorowo - kompetentnie: Dallmer na ISH [Międzynarodowych targach sanitarno-grzewczych] 2011

 

Kolorowe cudo: Stoisko targowe firmy Dallmer na targach ISH we Frankfurcie - zainscenizowane jako ‚dancing cubes [tańczące kwadraty]‘ z Biura Architektonicznego Keggenhoff + Partner z miejscowości Arnsberg.

 

W centralnym punkcie zainteresowania stał jeszcze jeden raz więcej prysznic
w poziomie podłogi: nowe wzornictwo (design), codzienny komfort oraz
różnorodne możliwości, jak je fachowo zamontować – w szczególności
w przypadku przebudowy oraz modernizacji. Z fachowcami z wielu
grup zawodowych oraz krajów odbywała się bardzo ożywiona wymiana informacji.

 

Mniejszy znaczy subtelniejszy

Najwięcej gospodarstw domowych życzy sobie w łazience natrysk w poziomie podłogi, ale z uwagi na potrzebę przestrzeni to życzenie nie musi spełznąć na niczym – także niekoniecznie w starym budownictwie. Nowe produkty oraz obrazowe modele montażowe pokazała drużyna firmy Dallmer, jak to idzie: niska nadbudowa podłogowa plus fachowe uszczelnienie plus komfortowa forma. Zwrócono szczególną uwagę na innowacyjne oraz praktyczne rozwiązania, na przykład:

 

  • ekstrapłaskie listwy odpływowe CeraLine Nano – najnowszy dalszy rozwój wielokrotnie nagradzany za wzornictwo oraz sprawdzone odwodnienie liniowe CeraLine

  • nowy płaski wpust kompletny CeraDrain Plan – mocny zestaw o wysokości tylko 76 mm z kołnierzem z polimerobetonu oraz zintegrowaną siatką ze stali budowlanej – możliwość zastosowania także z rusztami ozdobnymi

  • innowacyjny wpust kompletny SimpliPrimus, który ma wysokość tylko 69 mm oraz funkcjonuje bez blokady wodnej

  • sprawdzone rozwiązania systemowe w celu podwyższonej ochrony dźwiękowej na podstawie normy DIN 4109 jak również obszerna ochrona przeciwpożarowa do wpustów oraz listew odpływowych.

 

Wzornictwo powinno być takie

W centralnym punkcie podczas renowacji łazienki znajduje się najczęściej także życzenie o nowocześniejszym wyglądzie. Zainteresowanie ‚Wellness w domu‘ jest nadal duże a do osobistej ‚łazienki marzeń‘ firma Dallmer oferuje rozliczne możliwości. Dlatego coraz to nowe zainteresowanie wśród odwiedzających wzbudzały listwy odpływowe odznaczone międzynarodowymi nagrodami za wzornictwo oraz wpusty ozdobne.

Pochwały za pomysł stoiska wystawowego na targach

Z dużym uznaniem spotkało się także stoisko targowe firmy Dallmer, które zostało zaprojektowane oraz wykonane przez Biuro Projektowe z miejscowości Arnsberg Keggenhoff + Partner. Poprzez zakrojone na wielką skalę kolory sygnałowe przyciągało do siebie wiele uwagi, poprzez wycelowane prowadzenie światła oraz umeblowanie oddziaływało jednocześnie w sposób otwarty, jasny oraz zachęcający. W ten sposób prowadzono wokoło stoiska firmy Dallmer różnorodną oraz kompetentną wymianę informacji.

 

Obszar:

Wirex Sp. z.o.o.
ul. Kłobucka 8B/1
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

E-Mail: biuro@wirex.com.pl

DEUTSCH
ENGLISH
NEDERLANDS
FRANÇAIS
SCHWEIZ
POLSKI