09.11.2011

Produkty firmy Dallmer nagrodzone statuetką Architects' Darling 2011

 

Wysokie uznanie dla produktów z branży techniki sanitarnej firmy Dallmer: ponad 1800 architektów oraz projektantów wybrało a firma Dallmer w ocenie profesjonalistów znajduje się daleko przed innymi. Firma Heinze przeprowadziła branżową ankietę badającą rynek budowlany, w której firma DALLMER w kategorii „Technika sanitarna” otrzymała najwięcej głosów. Do tego doszło jeszcze zaszczytne trzecie miejsce w międzybranżowej kategorii „Bez barier”.


Wybór do „Architects’ Darling“ odbywał się po raz pierwszy w tym roku, a w przyszłości ma być przeprowadzany regularnie. Powołany do życia przez firmę Heinze GmbH [Heinze Sp. z o.o.] z okazji jej jubileuszu pięćdziesięciolecia istnienia firmy jako dostawcy usług informacyjnych dla całej branży budowlanej. Celem ankiety jest uzyskanie informacji o popularności i uznaniu przedsiębiorstw oraz marek przemysłu budowlanego: „Z którymi producentami współpracują najchętniej architekci i projektanci? Kto oferuje najlepsze produkty i rozwiązania w poszczególnych zakresach robót budowlanych?“ W ankiecie wzięła udział reprezentatywna grupa 1 847 biur architektonicznych i projektowych z całych Niemiec. Wybrały swoich faworytów z ponad 200 producentów w 17 obszarach produktowych jak również 5 tematach międzybranżowych, np. „Innowacje” oraz „Bez barier”.


Nagroda „Architects’ Darling“ pokazuje dobitnie, że firma Dallmer wśród najważniejszych podmiotów decydujących w branży budowlanej zalicza się do najbardziej pożądanych dostawców w Niemczech.
W dowód uznania zostały przekazane „Architects’ Darling Award“ – wykonane ręcznie statuetki z brązu o wysokości 26 centymetrów. W trakcie uroczystej ceremonii podczas spotkania branżowego „Celler Werktag“ odznaczenie odebrali Prezes Zarządu Yvonne Dallmer oraz Harry Bauermeister. 
W nagrodzie tej widzą oni także uznanie dla rozwoju produktów oraz usług doradczych firmy Dallmer.

 

Obszar:

Wirex Sp. z.o.o.
ul. Kłobucka 8B/1
02-699 Warszawa

Tel.: +48 225469070
Fax: +48 225469071

E-Mail: biuro@wirex.com.pl

DEUTSCH
ENGLISH
NEDERLANDS
FRANÇAIS
SCHWEIZ
POLSKI